Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Super OC 12 GB dostępna za 2949 zł (taniej o 200 zł)

Gigabyte GeForce RTX 4070 Super OC

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja na zakup stosunkowo świeżej i przede wszystkim dobrej karty graficznej. Gigabyte GeForce RTX 4070 Super OC 12 GB nabyć można za 2949 zł, czyli 200 zł taniej względem ceny regularnej. Oferta trwa do końca dzisiejszego dnia lub do wyczerpania zapasów, więc warto się pośpieszyć.

Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Super OC 12 GB

Specyfikacja tej karty prezentuje się następująco:

  • Ilość i rodzaj pamięci: 12 GB DDR6 X
  • Szyna danych: 192 bit
  • Złącze: PCIe 4.0 x16
  • Rodzaj chłodzenia: Aktywne
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 300 × 130 × 58 mm

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.