[GIVEAWAY] Wygraj The Lord of the Rings: Gollum, nową Zeldę lub dowolną inną grę!

Giveaway Gollum Zelda

Nie da się ukryć, że wszyscy lubimy giveawaye, czyli okazje na zdobycie czegoś za darmo. Tym razem taki konkurs zorganizował sklep z grami Instant Gaming – do zgarnięcia jest dowolna wybrana przez siebie gra. Zasady giveawaya są bajecznie proste, więc zdecydowanie warto wziąć w nim udział!

Giveaway – wygraj dowolną wybraną przez siebie grę z Instant Gaming

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych premier 2023 roku, na co jednoznacznie wskazują opinie recenzentów oraz graczy. Kolejną niezwykle ciekawą, choć wciąż nadchodzącą premierą, jest The Lord of the Rings: Gollum, debiutujące 25 maja. Obie te gry – a także dowolne inne – można aktualnie wygrać w giveawayu organizowanym przez Instant Gaming.

Aby wziąć w nim udział, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając w poniższy przycisk. Następnie w odpowiednim polu należy wpisać nazwę produktu z oferty Instant Gaming, który chce się wygrać.

Po wykonaniu tej czynności, na stronie giveawaya całość należy zatwierdzić pomarańczowym przyciskiem z napisem „Weź udział” – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych czy zainstalować ich aplikację, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie Instant Gaming, to musisz je założyć, ale całość zajmuje tylko kilka sekund. Konkurs trwa do 25 maja do godziny 22:00. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.