Klawiatura mechaniczna Glorious GMMK 2 Fox Linear dostępna w promocji za 529 zł (taniej o 140 zł)

Glorious GMMK 2 Fox Linear

W sklepie RTV EURO AGD kupimy teraz klawiaturę mechaniczną Glorious w niższej cenie. Model GMMK 2 Fox Linear w kolorze czarnym dostępny jest w cenie 529 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Zakup można również rozłożyć na raty 0%, dzięki czemu cena obniży się do 493,74 zł.

Kup Glorious GMMK 2 Fox Linear

Specyfikacja klawiatury wygląda następująco:

  • Typ: mechaniczna
  • Typ podłączenia: USB-C, przewodowa
  • Przełączniki dla graczy: Glorious Fox Linear
  • Podświetlenie klawiszy: tak
  • Dodatkowe informacje: regulowane stopki, odłączany kabel, wymiana przełaczników Hot Swap, kabel w oplocie

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Promocja potrwa do 24 grudnia 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.