Głośnik inteligentny Google Home Mini dostępny za 68 zł

Google Home Mini

W Neonecie można właśnie kupić w fajnej cenie głośnik inteligentny Google Home Mini. Urządzenie jest dostępne do kupienia za 68 zł. Oferta zdecydowanie warta rozważenia dla kogoś, kto szuka asystenta do zarządzania funkcjami inteligentnego domu.

Kup Google Home Mini

Cena głośnika obowiązuje do końca dzisiejszego dnia (27.11) do godziny 23:59. Koszt wysyłki zaczyna się od 9,90 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.