Świetny głośnik bluetooth Klipsch Heritage Groove 20W dostępny za 499 zł! Obniżka o 300 zł

Klipsch Heritage Groove 20W

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła naprawdę dobra promocja na głośnik bezprzewodowy Klipsch Heritage Groove 20W. Cena regularna tego sprzętu to 799 zł, ale obecnie można go nabyć za 499 zł – o 300 zł taniej. Promocja trwa do 14 maja do 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Klipsch Heritage Groove 20W

Specyfikacja głośnika prezentuje się następująco:

  • Moc: 20 W
  • Pojemność akumulatora: 2200 mAh
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: 8 godzin
  • Wbudowany mikrofon: tak
  • Waga: 990 g

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Głośnik Klipsch Heritage Groove 20W można też kupić nawet na 30 rat 0%, po 16,63 zł miesięcznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.