Pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS4 i PS5 w promocji od 169,99 zł

god of war ragnarok ps4 ps5

Gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z przygodami Kratosa, właśnie mają ku temu dobrą okazję! W polskich sklepach znajdziemy teraz bowiem God of War Ragnarok w wersji na PS4 oraz na PS5 w promocyjnych cenach od 169,99 zł.

Kup God of War Ragnarok

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.