Pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS5 dostępne w promocji za 189 zł (taniej o 130,99 zł)

god of war ragnarok ps5

W sklepie Media Expert znajdziemy teraz świetną ofertę na God of War Ragnarok. Pudełkowe wydanie gry na PS5 jest teraz dostępne w cenie 189 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 11.10.2023 do godziny 23:59.

Kup God of War Ragnarok (PS5)

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.