Pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS5 dostępne w promocji za 199 zł (taniej o 55 zł)

god of war ragnarok ps5

W sklepie Media Expert pojawiła się dobra okazja dla wszystkich miłośników przygód Kratosa. Pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS5 jest teraz dostępne za 199 zł przy użyciu kodu podanego w boxie poniżej. Promocja obowiązuje do 6 września 2023 roku do godziny 23:59.

Kup God of War Ragnarok

Dostawa kurierem lub do paczkomatów InPost jest darmowa. Grę można również odebrać w sklepie Media Expert. Możliwe jest rozłożenie zakupu – do 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.