Gogle Sony PS VR2 dostępne za 2659 zł przy ratach 0%!

PS VR2

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się właśnie przecena na gogle wirtualnej rzeczywistości PS VR2. Decydując się na raty 0%, za okulary od Sony zapłacimy tylko 2659,05 zł. Przy zapłacie z góry sprzęt kosztuje natomiast 2799 zł.

Kup PlayStation VR2

Dostawa kurierem do domu, Paczkomatów inPost lub wybranych punktów jest darmowa. Gogle można odebrać też bez żadnych dodatkowych kosztów w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.