OKAZJA: Gothic Universe (Gothic 1, 2, 3) na PC dostępne za 4 zł! Kup kultową trylogię za bezcen

Gothic Universe

W sklepie Instant Gaming ruszyła prześwietna promocja na Gothic Universe, czyli pakiet trzech gier z serii Gothic – Gothic 1, Gothic 2: Złota Edycja oraz Gothic 3. Wydanie na PC (do aktywowania na Steam) można teraz kupić za… 4,32 zł, czyli jak za darmo. Nawet się nie zastanawiajcie!

Kup Gothic Universe

Przypominamy, że w skład Gothic Universe wchodzą następujące gry:

  • Gothic 1
  • Gothic 2: Złota Edycja
  • Gothic 3

Brak prowizji za płatność kartą. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.