Gry z serii Fallout na PC dostępne już od 7 zł! MEGA promocja na kultowe tytuły z okazji premiery serialu

Fallout 3

Z okazji premiery serialu Fallout na Amazon Prime Video, sklep Instant Gaming ruszył ze świetnymi promocjami na gry z tej serii. Pecetowe wersje hitów Bethesdy / Interplay można obecnie kupić już od 7 zł. To rewelacyjne ceny za naprawdę dobre gry na wiele godzin zabawy. Warto!

Kup gry z serii Fallout

Brak prowizji za płatność kartą. Skusicie się na którąś pozycję? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.