Głośnik bezprzewodowy Harman Kardon Onyx Studio 7 dostępny w promocji za 649 zł (290 zł taniej)

Harman Kardon Onyx Studio 7

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się świetna promocja na głośnik Harman Kardon Onyx Studio 7. Sprzęt można obecnie kupić z użyciem kodu rabatowego za 649 zł, czyli aż 290 zł mniej w stosunku do ceny bazowej. Cena z kodem obowiązuje do 06.11.2023, godziny 23:45. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Harman Kardon Onyx Studio 7

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Moc głośników (RMS): 50 W
  • Złącza wejścia / wyjścia: USB-C, minijack 3,5 mm, złącze ładowania
  • Łączność: Bluetooth 4.2
  • Czas pracy na baterii: do 8 godzin
  • Dodatkowe funkcje: możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem Harman Kardon, obsługa połączeń głosowych
  • Waga: 960 g

Darmowa dostawa kurierem do domu lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.