Edycja kolekcjonerska Hogwarts Legacy na Xbox Series X dostępna za 799 zł (700 zł taniej)

Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska

W sklepie Media Expert właśnie pojawiła się świetna okazja na edycję kolekcjonerską gry Dziedzictwo Hogwartu na Xbox Series X. Kolekcjonerkę można obecnie kupić za 799 zł. Zawiera ona:

  • Metalowe pudełko z pełną wersją gry
  • Unoszącą się różdżkę (naturalnych rozmiarów) z książkową podstawą
  • Pudełko Edycji Kolekcjonerskiej
  • Zawartość cyfrową – szatę kelpie
  • Zawartość cyfrową – Kapelusz garnizonowy
  • Zawartość cyfrową – Pakiet mrocznej magii: Zestaw elementów kosmetycznych czarnej magii, Wierzchowiec testral, Arena bitewna czarnej magii.

Czas trwania oferty jest nieznany, ale zainteresowanym radzimy się spieszyć. Tak dobra okazja może nie potrwać długo!

Kup edycję kolekcjonerską Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy) na Xbox Series X

Zarówno wysyłka kurierem jak i dostawa do Paczkomatu są darmowe. Sklep oferuje również możliwość bezpłatnego odbioru zamówienia w placówce, a także sprzedaż na 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Igor Podlewski
Autor

Fan produkcji z gatunku roguelite oraz gier indie ogółem. Z grami związany od dzieciństwa, kiedy to przejmował jedyny telewizor w mieszkaniu na rzecz Raymana na PlayStation 2. Obecnie, po latach rozgrywki, stara się wreszcie osiągnąć 100% postępu w The Binding of Isaac: Rebirth. W czasie wolnym od gier eksperymentuje z montażem wideo.

Liczba wpisów: 31 (w redakcji od 05.08.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.