Horizon Forbidden West Complete Edition na PC dostępne już od 190,88 zł (taniej o 78,30 zł)

Horizon Forbidden West Complete Edition

W sklepie Kinguin ruszyła właśnie świetna promocja na Horizon Forbidden West Complete Edition w wersji na PC. Tytuł dostępny jest już od 201,87 zł, jednak z kodem cena spada do 190,88 zł. Promocja ta jest świetną okazją do zapoznania się z drugą częścią przygód Aloy, jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić na konsoli Sony.

Kup Horizon Forbidden West Complete Edition (PC)

Podana cena uwzględnia prowizję sklepu za płatność BLIKiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.