Horizon Zero Dawn Complete Edition na PC dostępne od 37,35 zł

Horizon Zero Dawn Complete Edition

W kilku sklepach z kluczami dostępne są całkiem ciekawe promocje na pecetowe wydanie jednej z głośniejszych gier Guerilla Games. Horizon Zero Dawn Complete Edition dostępne jest bowiem już od 37,35 zł, czyli nawet 82% taniej względem ceny regularnej. Jest to więc okazja, obok której ciężko przejść obojętnie.

Horizon Zero Dawn Complete Edition na PC

Prowizja za płatności zależna jest od danego sklepu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.