Horizon Zero Dawn – Edycja Kompletna na PS4 i PS5 dostępna za 39 zł

Horizon Zero Dawn - Edycja Kompletna

W RTV Euro AGD można tanio dorwać Horizon Zero Dawn na PS4 i PS5. Gra w edycji kompletnej kosztuje teraz zaledwie 39 zł. Warto więc rozważyć taką ofertę, bo to jeden z największych hitów poprzedniej generacji.

Kup Horizon Zero Dawn – Edycja Kompletna

Dostawa gry kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost kosztuje 9,90 zł. Można ją też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.