Klawiatura mechaniczna HP OMEN Spacer TKL w promocji za 499 zł (taniej o 160 zł)

HP OMEN Spacer TKL

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy teraz klawiaturę mechaniczną w dobrej cenie. Model HP OMEN Spacer TKL dostępny jest za 499 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Zakup można również rozłożyć na raty 0%.

Kup HP OMEN Spacer TKL

Specyfikacja klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ podłączenia: USB, radiowa
  • Typ: mechaniczna
  • Przełączniki dla graczy: Cherry MX Brown
  • Podświetlenie klawiszy: tak

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.