Monitor HP OMEN X 27 Gaming (27″, 240Hz, 1ms) + słuchawki OMEN Blast za 1399 zł (taniej o 300 zł)

HP OMEN X 27 Gaming OMEN Blast

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy teraz dobrą okazję na zakup zestawu dla gracza. 27-calowy Monitor HP OMEN X 27 Gaming wraz ze słuchawkami OMEN Blast dostaniemy teraz w cenie 1399 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Przy wyborze zakupu na raty 0%, cena zestawu obniży się do 1329,05 zł.

Kup HP OMEN X 27 Gaming + OMEN Blast

Specyfikacja monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27″, TN, 2560 x 1440
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Częstotliwość odświeżania obrazu: 240 Hz
  • Złącza: DisplayPort x 1,  HDMI 2.0 x 1,  USB 3.0 / 3.1 x 2,  wyjście liniowe audio
  • Funkcje: HDR,  USB,  AMD FreeSync,  wąska ramka,  regulacja wysokości

Dostawa kurierem jest darmowa. Promocja potrwa do 31 grudnia 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.