Myszka gamingowa HP Pavilion Gaming 300 dostępna w promocji za 69,99 zł (taniej o 50 zł)

HP Pavilion Gaming 300

Zainteresowani zakupem myszki gamingowej mogą zwrócić swoją uwagę na ofertę sklepu RTV EURO AGD. Znajdziemy tam bowiem właśnie model HP Pavilion Gaming 300 w promocyjnej cenie 69,99 zł. Przy zakupie należy podać kod widoczny w poniższym boxie.

Kup HP Pavilion Gaming 300

Specyfikacja myszki prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: optyczny, przewodowa
  • Czułość myszy: 5000 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 8

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost od 9,90 zł. Promocja potrwa do 8 stycznia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.