Zestaw HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + SoloCast za 399 zł (możliwe 379 zł w ratach 0%)

HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + SoloCast

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy aktualnie świetną okazję na zakup ciekawego zestawu dla początkujących streamerów. Słuchawki HyperX Cloud Core i mikrofon HyperX SoloCast dostaniemy teraz w cenie 399 zł przy użyciu kodu podanego w poniższym boxie. Przy zakupie na raty 0% cena obniży się do 379,05 zł.

Kup HyperX Streamer Starter Pack Cloud Core + SoloCast

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.