Monitor IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5 (24″, 165Hz) w promocji za 659 zł (taniej o 80 zł)

IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5

W sklepie Media Markt znajdziemy teraz dobrą ofertę na 24-calowy monitor. Model IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5 dostępny jest w cenie 659 zł. Monitor cechuje się między innymi częstotliwością odświeżenia 165 Hz oraz czasem reakcji 0.8 ms.

Kup IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5

Specyfikacja sprzętu prezentuje się następująco:

  • Ekran: 23.8″ (1920 x 1080 (Full HD), Fast IPS IGZO)
  • Czas reakcji: 0.8 ms (MPRT)
  • Częstotliwość odświeżania: 165 Hz
  • Złącza: 1 x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4, 1x mini jack (Słuchawkowe), 1x USB typ B (wejście dla Huba)

Dostawa kurierem jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.