GIVEAWAY: wygraj Steam Deck OLED i 10 kart podarunkowych na Steam! Wielki konkurs Instant Gaming

Steam Deck OLED giveaway

Instant Gaming to jeden z największych sklepów z grami na świecie. Firma co jakiś czas startuje z różnej maści giveawayami, a tak się składa, że właśnie ruszył kolejny. Do wygrania jest Steam Deck OLED oraz aż 10 kart podarunkowych na Steam. Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste – innymi słowy, warto spróbować szczęścia!

Steam Deck OLED i karty podarunkowe na Steam do wygrania w giveawayu Instant Gaming

instant gaming steam deck giveaway
Nic, tylko próbować szczęścia!

Sklep Instant Gaming regularnie organizuje interesujące giveawaye, w których można wygrać porządne nagrody. Tym razem główną nagrodą w konkursie jest Steam Deck OLED, czyli przenośna konsola Valve. Ponadto w puli uwzględniono też 10 dodatkowych upominków w postaci kart podarunkowych na Steam o wartości 20 euro każda.

Aby wziąć udział w givewayu, w pierwszej kolejności należy przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając poniższy przycisk.

Następnie na stronie trzeba kliknąć pomarańczowy przycisk z napisem „Weź udział” (jeżeli nie masz konta w sklepie, musisz je utworzyć, ale to chwila moment) – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia.

Opcjonalnie warto też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych i zainstalować aplikację tego sklepu, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną – za wykonanie każdej z tych czynności otrzymasz dodatkowe „punkty”.

Giveaway trwa do 25 marca do godziny 23:59, a zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstronie konkursowej. Powodzenia dla każdego!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.