Jak kupić tanio Cyberpunka 2077? Gra na Xboxa dostępna za ~ 60 zł, a na PC za ~ 70 zł!

Cyberpunk 2077

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić tanio Cyberpunka 2077, to znajdujesz się w dobrym miejscu. W niniejszym tekście pokażemy ci, jak zgarnąć tę świetną grę w wersji na konsole Xbox (Xbox One, Xbox Series X|S) za ok. 60 zł i za mniej więcej 70 zł na pecety. Next-genowy patch został już wydany, więc to dobry moment na rozpoczęcie przygody w Night City.

Najtańsze oferty na Cyberpunka 2077 na konsole Xbox

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup Cyberpunka 2077 na Xboxa.

Aby kupić Cyberpunka 2077 na konsole Xbox za ok. 60 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Argentyny, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą grę za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Cyberpunka 2077 z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Cyberpunk 2077 na konsole Xbox (Argentyna)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z argentyńskim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z argentyńskim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony klucz na Cyberpunka 2077.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z Cyberpunka 2077 za ok. 60 zł!

Najtańsze oferty na Cyberpunka 2077 na PC

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup Cyberpunka 2077 na PC.

Aby zgarnąć Cyberpunka 2077 na PC za ok. 70 zł, kup klucz z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Cyberpunk 2077 na PC (GOG)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na platformie GOG, pod tym adresem.

Przedstawione przez nas oferty to obecnie najtańsze sposoby na zakup Cyberpunka 2077, którego oceny z aktualizacji na aktualizację stają się coraz lepsze. W tych pieniądzach zdecydowanie warto się skusić!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z