Jak kupić tanio ELEX II? Gra na Xboxa dostępna za ~ 100 zł, a na PC za ~ 115 zł!

ELEX II

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić tanio ELEX II, to nie szukaj dalej. W niniejszym tekście pokażemy ci, jak sprawić sobie tę grę za ok. 100 zł w wersji na konsole Xbox (Xbox One, Xbox Series X|S) i za mniej więcej 115 zł na pecety. Najnowsza produkcja studia Piranha Bytes zadebiutuje już 1 marca, więc warto zawczasu zrobić zakupy, aby móc zagrać pierwszego dnia!

Najtańsze oferty na ELEX II na konsole Xbox

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup ELEX II na Xboxa.

Najtańsze oferty na ELEX II na PC

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup ELEX II na PC.

Na koniec jeszcze raz przypominamy, że premiera ELEX II odbędzie się 1 marca 2022 roku. Omówione przez nas oferty to obecnie najtańsze sposoby na zakup tej gry. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

PS. Sprawdź też, jak kupić tanio Elden Ring!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.