Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12GB dostępna za 3299 zł (taniej o 590 zł)

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest dość ciekawa promocja na zakup karty graficznej o znanego producenta. Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC w wersji 12 GB dostępna jest za 3299 zł, czyli prawie 600 zł taniej względem normalnej ceny. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem porządnego GPU, to koniecznie powinien się zastanowić.

Kup Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.