Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC 12 GB dostępna za 2699 zł (taniej o 150 zł)

Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC 12 GB

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja, która powinna zaintrygować każdego, kto aktualnie rozgląda się za nową kartą graficzną. Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC w wersji 12 GB dostępna jest za 2699 zł. Jeśli ktoś szuka dobrej jakości GPU w atrakcyjnej cenie, to powinien się taką okazją zainteresować.

Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC 12 GB

Specyfikacja tego konkretnego modelu prezentuje się następująco:

  • Ilość pamięci RAM i rodzaj pamięci: 12 GB DDR 6X
  • Złącze: PCIe 4.0 x 16
  • Chłodzenie: Aktywne/ 3 wentylatory
  • Szyna danych: 192 bity
  • Rozmiary (dł./szer./wys.): 261x126x50 mm

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.