Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twin X2 16 GB dostępna za 2089 zł (taniej o 160 zł)

INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twin X2 16 GB

W sklepie Media Expert dostępna jest całkiem interesująca oferta na wyjątkowo atrakcyjną kartę graficzną. INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twin X2 w wersji 16 GB dostępna jest za 2089 zł, czyli taniej o 160 zł. Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem nowego GPU do swojego peceta.

Kup INNO3D GeForce RTX 4060Ti Twin X2 16 GB

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.