Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 6700XT z Dead Island 2 i The Callisto Protocol dostępna za 2199,99 zł

POWERCOLOR Radeon RX 6700XT

W sklepie Media Expert pojawiła się ciekawa promocja na kartę graficzną Radeon RX 6700XT. Sprzęt po obniżce kosztuje teraz 2199,99 zł, więc przecena wynosi około 600 zł. Co więcej, do zestawu dołączone zostały dwie darmowe gry: Dead Island 2 i The Callisto Protocol.

Kup POWERCOLOR Radeon RX 6700XT

Dostawa kurierem do domu lub do Paczomatów InPost jest darmowa. Aby do karty odebrać dwie wyżej wymienione gry za darmo, należy zarejestrować swój zakup w odpowiednim formularzu na stronie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.