Karta rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (1 TB) do Xbox Series X|S dostępna za 719 zł

Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X|S

W sklepie NEONET ruszyła świetna promocja na kartę rozszerzeń do Xbox Series X|S o pojemności 1 TB. Sprzęt można obecnie kupić za 719 zł, czyli całkiem tanio. Zainteresowanym radzimy się spieszyć.

Kup kartę rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (1 TB)

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych NEONET. Kartę rozszerzeń można też kupić nawet na 50 rat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.