Karta rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (2 TB) do Xbox Series X|S dostępna za 1299 zł

Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X|S

W sklepach NEONET i NEO24 wystartowała bardzo dobra promocja na kartę rozszerzeń do Xboxów Series X|S o pojemności 2 TB (2000 GB). Dodatkowy dysk można obecnie kupić za 1299 zł, co jest naprawdę dobrą ceną jak za tak ogromną pojemność. Oferta może dobiec końca w każdej chwili, dlatego radzimy się spieszyć.

Kup kartę rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card (2 TB)

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa zarówno w NEONET jak i NEO24. W obu sklepach kartę rozszerzeń można też kupić nawet na 10 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.