Karta rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X|S (512 GB) dostępna za 599 zł

Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X|S

Decydując się na dodatkowy dysk do Xbox Series X|S, zdecydowanie najlepiej wybrać Seagate Storage Expansion Card. Tak się składa, że karta o pojemności 512 GB jest obecnie dostępna w rewelacyjnej promocji i można ją kupić za 599 zł. W kieszeni zostaje aż 260 zł – zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup kartę rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X|S (512 GB)

Promocja trwa do 26 października do 23:45 lub wyczerpania zapasów. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Kartę można też kupić nawet na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.