Karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER dostępne od 2999 zł w polskim sklepie

Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2

Zaledwie kilka dni temu NVIDIA oficjalnie ujawniła karty graficzne GeForce RTX 40xx SUPER. Tak się składa, że w RTV EURO AGD można już zamawiać model RTX 4070 SUPER. Ceny tego GPU zaczynają się od 2999 zł.

Kup NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych również. Każdą kartę można też kupić na 20 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.