Karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER dostępne od 5079 zł

Nvidia RTX 4080 Super

Dzisiaj swoją oficjalną premierę miała karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER. Już wcześniej amerykańska korporacja zapowiedziała, jakich cen możemy się spodziewać, a teraz mamy porównanie z oficjalnymi ofertami. W Media Expert można już zamawiać model RTX 4080 SUPER. Ceny tego GPU zaczynają się od 5079 zł.

Kup NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu InPost. Każdą kartę można też kupić na raty 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.