Karty rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X|S dostępne od 469 zł!

Karty rozszerzeń SSD do Xboxów Series X|S

W sklepach NEONET i NEO24 pojawiła się właśnie ciekawa promocja na karty rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card do Xboxów Series X|S. Przeceną objęto wszystkie warianty pojemności (512 GB, 1 TB oraz 2 TB, a ceny zaczynają się już od 469 zł. Biorąc pod uwagę standardowe kwoty, jakie trzeba zapłacić za dyski Seagate do Xboxów, oferty te są bez wątpienia niezwykle korzystne.

Kup karty rozszerzeń Seagate Storage Expansion Card

Dostawa kurierem do domu i do Paczkomatów jest darmowa zarówno w przypadku NEONET, jak i NEO24.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.