Kierownica Thrustmaster T300 RS GT Edition dostępna za 1699 zł (taniej o 100 zł)

Thrustmaster T300 RS GT Edition

W sklepie RTV Euro AGD dostępna jest całkiem przyjemna oferta dla wszystkich entuzjastów gier wyścigowych, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej klasy. Thrustmaster T300 RS GT Edition dostępna jest za 1699 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 2 czerwca 2024 i dlatego radzimy się pośpieszyć.

Kup Thrustmaster T300 RS GT Edition

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.