OKAZJA: Kingdom Come: Deliverance na Xboxa dostępne za 32 zł! Kup świetną grę RPG za bezcen

kingdom come deliverance

W sklepie Instant Gaming ruszyła bardzo dobra promocja na Kingdom Come: Deliverance w wersji na konsole Xbox. Niezwykle dobrze przyjętą grę RPG czeskiego studia Warhorse Studios można obecnie kupić za 32 zł. To świetna promocja, z której warto skorzystać – za tak małe pieniądze można zapewnić sobie wiele godzin dobrej zabawy.

Kup Kingdom Come: Deliverance

Brak prowizji za płatność kartą. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.