Kingdom Come: Deliverance Royal Edition na Xboxa za 18 zł! Fantastyczny RPG dostępny w atrakcyjnej cenie

Kingdom Come Deliverance

W sklepie Instant Gaming wystartowała kolejna ciekawa promocja. Kingdom Come: Deliverance Royal Edition, bo o nim mowa, można obecnie kupić za 17,45 zł, czyli aż 140 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Takie okazje nie zdarzają się często, więc warto się pospieszyć!

Kup Kingdom Come: Deliverance Royal Edition (Xbox)

Przypominamy, że wydanie Royal Edition zawiera wszystkie wydane dotychczas DLC. W opisywaną produkcję zagramy zarówno na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X|S.

Brak prowizji za płatność kartą. W takiej cenie nie ma co się zastanawiać nad zakupem!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.