Pamięć RAM Kingston Fury Beast DDR4 16 GB 3200 MHz dostępna w promocji za 169 zł (26 zł taniej)

Kingston Fury Beast DDR4

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Kingston Fury Beast DDR4 16 GB 3200 MHz. Pamięć RAM można obecnie kupić za 169 zł, czyli 26 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 17.03.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Kingston Fury Beast DDR4 16 GB 3200 MHz

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Rodzaj pamięci: DDR4
  • Pojemność całkowita: 16 GB (2 × 8 GB)
  • Taktowanie: 3200 MHz
  • Opóźnienia: CL 16
  • Napięcie: 1,35 V

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.