Klawiatura A4TECH Bloody S98 Sports Lime dostępna za 219 zł (taniej o 70zł)

A4TECH Bloody S98 Sports Lime

W sklepie Media Expert wystartowała całkiem ciekawa promocja na zjawiskowo wyglądającą, a zarazem porządną klawiaturę mechaniczną. A4TECH Bloody S98 Sports Lime nabyć można za 219 zł, czyli taniej o 70 zł względem ceny regularnej. Oferta jest limitowana i pozostało tylko 21 sztuk, więc warto się pośpieszyć!

Kup A4TECH Bloody S98 Sports Lime

Dostawa do domu oraz Paczkomatów In Post jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.