Klawiatura Corsair K55 RGB Pro dostępna za 189,99 zł (taniej o 20 zł)

Corsair K55 RGB Pro

Sklep RTV Euro AGD wystartował z całkiem interesującą ofertą, którą szczególnie powinni zainteresować się wszyscy szukający nowej klawiatury. Korsair K55 RGB Pro dostępna jest bowiem za 189,99 zł. Oferta obowiązuje do 21 stycznia 2024 roku, dokładnie do godziny 23:45.

Kup klawiatura Corsair K55 RGB Pro

Specyfikacja tej klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: membranowa
  • Rodzaj łączności: przewodowa
  • Rozmiar klawiatury: pełna, 100%
  • Podświetlenie: Tak, RGB

Przy zakupie tego sprzętu w sklepie RTV Euro AGD dostawa jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.