Klawiatura Endorfy Thock Kailh Brown dostępna a 249 zł (taniej o 50 zł)

Klawiatura Endorfy Thock Kailh Brown

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy aktualnie rozglądają się za nową klawiaturą gamingową. Endorfy Thock Kailh Brown można zakupić już za 249 zł. Promocja trwa do końca dnia lub do wyprzedania wszystkich promocyjnych sztuk, więc zainteresowani powinni się pośpieszyć.

Kup klawiatura Endorfy Thock Kailh Brown

Specyfikacja tego sprzętu prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: Mechaniczna
  • Rodzaj łączności: Przewodowa
  • Podświetlenie: Tak
  • Pokrętło regulacji głośności: Tak

Dostawa do domu oraz Paczkomatu InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.