Klawiatura gamingowa REDRAGON K630 RGB dostępna za 99 zł

REDRAGON K630 RGB

W sklepie Media Expert pojawiła się dziś promocja na klawiaturę mechaniczną REDRAGON K630 RGB. Sprzęt po obniżce ceny kosztuje teraz równo 99 zł. Oferta jest ważna do końca dzisiejszego dnia lub do wyczerpania zapasów.

Kup REDRAGON K630 RGB

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa, podobnie jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2376 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.