Klawiatura Genesis Thor 380 dostępna w promocji za 189 zł (40 zł taniej)

klawiatura genesis thor 380

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się promocyjna oferta na klawiaturę mechaniczną. Genesis Thor 380 jest teraz dostępna w cenie 189 zł przy użyciu kodu podanego w boxie poniżej. Klawiatura wyposażona jest w przełączniki Outemu Blue oraz posiada podświetlenie RGB.

Kup Genesis Thor 380

Dostawa kurierem oraz do paczkomatów InPost jest darmowa. Promocja potrwa do 28 września 2023 (dzisiaj) do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.