Klawiatura Logitech G413 TKL SE dostępna za 229 zł (taniej o 30 zł)

Klawiatura LOGITECH G413 TKL SE

Sklep Media Expert w ramach promocji przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich, którzy rozglądają się za zupełnie nową mechaniczną klawiaturą. Logitech G413 TKL SE nabyć można za 229 zł. Cena wydaje się naprawdę adekwatna, jak za tego rodzaju sprzęt.

Kup Klawiatura Logitech G413 TKL SE

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa, dokładnie tak samo jest w przypadku dostarczenia produktu od Paczkomatów inPost.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.