Klawiatura MAD DOG GK850K dostępna za 179,99 zł

MAD DOG GK850K

W sklepie Media Expert pojawiła się właśnie ciekawa przecena na bezprzewodową klawiaturę meczaniczną MAD DOG GK850K. Po obniżce akcesorium kosztuje teraz z kodem rabatowym 179,99 zł. Promocja trwa do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Kup MAD DOG GK850K

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Sprzęt można również odebrać bez żadnych kosztów w sklepach stacjonarnych Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.