Klawiatura MAD DOG GK910K dostępna za 199 zł (taniej o 100 zł)

MAD DOG GK910K

W sklepie Media Expert dostępna jest całkiem ciekawa promocja na zakup porządnej klawiatury od uznanego producenta akcesoriów gamingowych. Klawiatura MAD DOG GK910K dostępna jest za 199 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 3 czerwca, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup klawiatura MAD DOG GK910K

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowcie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.