Klawiatura mechaniczna Deltaco GAM-100-W-UK w kolorze białym dostępna za 229 zł (taniej o 50%)

Deltaco GAM-100-W-UK

Sklep RTV Euro AGD przygotował dla całkiem ciekawą promocję dla fanów porządnych mechanicznych klawiatur. Deltaco GAM-100-W-UK w kolorze białym dostępna jest za 229 zł, czyli 50% taniej względem ceny regularnej. Oferta może się szybko skończyć, bo na moment pisania tego tekstu dostępne jest 56 sztuk.

Kup klawiaturę mechaniczną Deltaco GAM-100-W-UK

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje także opcja odbioru osobistego w jednym ze sklepów stacjonarnych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.