Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 230 TKL Lite Outemu Red dostępna za 119,99 zł (taniej o 70 zł)

Genesis Thor 230 TKL

Sklep RTV Euro AGD przygotował całkiem ciekawą promocją na zakup taniej, ale naprawdę solidnej klawiatury mechanicznej. Genesis Thor 230 TKL z przełącznikami Outemu Red dostępna jest bowiem za 119,99 zł. Wobec takiej oferty naprawdę ciężko przejść obojętnie.

Kup Genesis Thor 230 TKL

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Jeśli jesteście ciekawi, jak sprawdza się ten sprzęt w codziennym użytkowaniu, to koniecznie zapoznajcie się z naszą recenzją tej klawiatury.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.