Klawiatura mechaniczna Krux Atax RGB dostępna w promocji za 115 zł (taniej o 55 zł)

Krux Atax RGB

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na Krux Atax RGB. Za klawiaturę musimy teraz zapłacić 115 zł. Promocja obowiązuje do 29 lutego.

Kup Krux Atax RGB

Dostawa klawiatury kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa. Można ją też odebrać w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.