Klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex 7 TKL Ghost QX2 dostępna za 449 zł (taniej o 350 zł)

SteelSeries Apex 7 TKL Ghost QX2

Sklep RTV Euro AGD wystartował z kolejną interesującą promocją na zakup wysokiej jakości klawiatury dla tych, którzy niee lubią kompromisów. SteelSeries Apex 7 TKL Ghost QX2 dostępna jest w promocyjnej cenie 449 zł, co jest nie lada okazją. Oferta obowiązuje do 6 czerwca, wiec radzimy się pośpieszyć!

Kup SteelSeries Apex 7 TKL Ghost QX2

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.